Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

150 EURO za darmo tylko dla Was!
2017-06-05

Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym miesiącu również zorganizowaliśmy dla Was prywatną ligę pokerową w Sekabet poker. Tak jak poprzednio, będzie się ona składać z trzech turniejów freeroll, a więc bez wpisowego. Natomiast do wygrania będą prawdziwe pieniądze, aż 50 EUR w każdym z nich! Zagrać będzie mógł każdy Polak, a hasła podamy na naszej stronie. Będziemy grać w każdą środę o godzinie 21:00! Na pierwszy turniej zapraszamy już 14 czerwca.

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.