Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Ostatnia szansa na gotówkę w Unibet poker!
2017-05-21

Już jutro rozpoczyna się ostatnia runda zmagań o spore nagrody w Unibet poker. Promocja €35 000 Spring Bootcamp, bo o niej mowa, trwała przez cały maj i byłą podzielona na cztery rundy. Jutro rozpoczyna się ostatnia runda, z nagrodą do wzięcia w wysokości 8000€. W nadchodzącym tygodniun 30 najlepszych graczy niskich stawek otrzyma swoje nagrody i znacznie podreperuje swój pokerowy budżet! Zbieraj punkty i wygrywaj.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.