Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

50 EUR freeroll tylko dla nas!
2017-05-17

W końcu nadszedł ten moment. Dzisiaj wieczorem rusza nasza liga pokerowa na Sekabet poker. O 21:00 zapraszamy Was wszystkich do gry w naszym darmowym turnieju, do którego dodajemy aż 50 EUR! Jak zwykle gwarantujemy mało uczestników, a więc spore szanse na nagrody i bardzo miłą atmosferę. A jeżeli Wam dobrze pójdzie macie też szanse na puchar w klasyfikacji generalnej z własnym grawerem! Hasło znajdziecie na forum.

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.