Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

150 EUR w naszej lidze!
2017-05-07

Coraz trudniej o ciekawy i przyjemny turniej pokerowy w gronie Polaków? Nic bardziej mylnego - zapraszamy na naszą ligę freerolli w Sekabet pokerBędzie się ona składać z trzech darmowych turniejów, a każdy z nich będzie miał pulę 50 EUR. Zagrać będzie mógł każdy z Was, ale uczestników nie będzie dużo, bo hasło podamy tylko u nas.  Turnieje odbędą się w środy o godzinie 20:00! Na pierwszy turniej zapraszamy już 17 maja.

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.