Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$7,500,000 XL Inferno Championships!
2017-05-03

W najbliższą niedzielę rozpoczyna się $7,500,000 XL Inferno Championshipsw 888 Poker. Przygotuj się na prawdziwe mistrzostwawpokera turniejowego online. Zmagania w 888 Poker zostały przedłużone do 14 dni gry bez przerwy - z szerokim wyborem wpisowych dla graczy wszystkich stawek. Zarezerwujcie sobie czas od 7 do 21 maja 2017 roku. Nie masz konta w 888 Poker, a chcesz zagrać? Wpłać 10$ lub więcej z kodem: INFERNO10 i odbierz 3 darmowe bilety na XL Qualifier Tournament!

 

Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w 888 poker? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:
CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO