Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

€35 000 w promocji Spring Bootcamp w Unibet poker!
2017-05-02

W maju Unibet zaprasza do wzięcia udziału w nowej promocji pokerowej! Zdobywaj osiągnięcia przy stołach cashowych z niskimi i średnimi stawkami i wygrywaj wysokie nagrody pieniężneW promocji Bootcamp mogą uczestniczyć wszyscy grający w Unibet w gry cashowe na niskie i średnie stawki. O co chodzi? Zbieraj punkty za ukończenie różnych osiągnięć przy stołach cashowych i wygrywaj nagrody pieniężne za zdobycie miejsca w czterech tygodniowych rankingach. W każdym z rankingów z nagrodą 30 najlepszych graczy otrzyma nagrody - łącznie aż €35 000!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.