Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

50 EUR freeroll w Sekabet poker!
2017-04-27

Trwa nasza comiesięczna liga na Sekabet poker.  Dzisiaj odbędzie się ostatni kwietniowy turniej, a więc podsumujemy również klasyfikację generalną, w której do wygrania jest puchar z wygrawerowanym nickiem! Każdy z Was ma na niego ciągle szanse. Turniej odbędzie sięo godzinie 22:00, hasło brzmi fsdfs4, a wpiswe wynosi 0 EUR! Do puli od siebie dodajemy aż 50 EURO! A jeżeli nie masz jeszcze konta w Sekabet to możesz odebrać darmowy bonus czytając dalej. 

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.