Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet - Poker Million Race
2012-01-15

unibetpoker2012 może być rokiem Twoich sukcesów w Unibet Poker! Ogólna kwota nagród przekroczy próg 1000000€! Pierwszą fazą promocji będzie Online Rake Race z pulą €25000, a najlepsza szóstka po zakończeniu wyścigu otrzyma pakiety na Poker Million Live Final warte €800! Nie przegap takiej szansy, masz czas do 5 lutego. Będąc w pierwszej 50 rankingowej masz zapewniony udział w puli dodanej! Nic nie tracisz, wyciągnij rękę po fortunę w Unibet!

 

Online Rake Race 25000E

Ta faza promocji trwa od 9 stycznia do 5 lutego 2012 roku. Obowiązują bardzo proste zasady - za każde $1 wyrobionego rake'u lub gotówki wydanej na buy-in turniejowe otrzymasz 5pkt rankingowych. Swoją pozycję możesz sprawdzić na stronie promocji na portalu Unibet lub w lobby pokerowym. Pierwsza 50-tka tej klasyfikacji podzieli między siebie pulę 25,000 euro. Pierwsza szóstka dodatkowo otrzyma pakiety na finał rozgrywek Poker Million Live, warte 800€.

 

Poker Million Live Final

Ten turniej przeprowadzony zostanie w trybie Sit'nGo dla pierwszej szóstki klasyfikacji Online. Odbędzie się podczas Unibet Open Praga, 19 lutego 2012r. W zależności od zajętej pozycji w ww. klasyfikaji, gracze otrzymają odpowidnią ilość żetonów. Zwycięzca stanie przed szansą wygrania okrągłego  1 miliona euro. Gwarantowana wygrana to 5000E.

 

Więcej infomacji oraz ranking tutaj

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów. Link tekstowy