Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

200 EUR liga w bet-at-home poker!
2017-04-23

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z bet-at-home poker. Jeszcze w kwietniu rozpoczniemy nowy cykl ligowy. Od 27 kwietnia będziemy grać freerolle 50 EUR co czwartek o godzinie 20:00 polskiego czasu. Dodatkowo w klasyfikacji generalnej przygotowaliśmy dla Was puchar z wygrawerowanym nickiem zwycięzcy! Ponadto każdy z Was, kto nie ma jeszcze konta w bet-at-home poker może otrzymać bonus powitalny 100% aż do kwoty 1500 EUR!

Nie masz konta w bet-at-home poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach oraz otrzymać 1500 EUR za darmo!

 

Nie masz konta w bet-at-home poker? Kliknij poniżej, a zagrasz we wszystkich naszych ligach:

LINK TEKSTOWY DO bet-at-home poker!