Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Pokerowy dzień w kalendarzu Unibet!
2017-04-11

W kalendarzu promocji wielkanocnych Unibet codziennie prezentuje swoim graczom coś nowego. Mamy tutaj promocje z zakładów bukmacherskich, kasyna, bingo oraz oczywiście pokera. I właśnie dzisiaj, 11 kwietnia, przyszedł czas na promocje pokerową. O co chodzi? Specjalny wielkanocny freeroll Unibet rozpoczyna się dzisiaj godzinie 20:30! DO wygrania będzie aż 1000 EURO plus dodatkowe 100 EUR za skalpy grających. Aby zagrać konieczne będzie podanie następującego hasła: easterbunny!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.