Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Bonus powitalne w Expekt poker
2017-04-09

Masz już konto pokerowe w Expekt poker? Jeżeli nie to zapraszamy do skorzystania z ich promocji powitalnej! Założenie konta w Expekt Poker jest bardzo proste i szybkie. Zarejestruj się przez link z rozwinięcia wpisując poprawne dane. Następnie pobierz darmowe oprogramowanie i zaloguj się na swoje nowe konto. Dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz 200% bonus od depozytu aż do 750€, darmowe 10 EUR plus dwa tokeny do freerolla €5,000!

 

W Expekt każdy nowy użytkownik może liczyć na 200% bonusu powitalnego oraz aż 10 euro za darmo. To bardzo ciekawy i jeden z najlepszych bonus na rynku - sprawdź sam!