Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Nasze turnieje za darmo - tylko w Sekabet poker!
2017-04-04

Trwają przemiany na rynku pokera w Polsce, ale jedno jest pewne - firma Sekabet zostaje i dalej można tam grać i wygrywać. Co więcej w kwietniu zorganizujemy tam dla Was ligę freerolliBędzie się ona składać z czterech turniejów, a każdy będzie miał pulę 50 EUR za darmo. Zagrać będzie mógł każdy z Was.  Turnieje odbędą sięw czwartki o godzinie 20:00! Na pierwszy turniej zapraszamy już 13 kwietnia. Nie masz konta w Sekabet? Odbierz też swój darmowy bonus za założenie konta.

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.