Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Kwietniowa misja w Unibet poker
2017-04-01

Podczas gdy wiele pokerromów z dniem dzisiejszym opuszcza Polskę , to nie Unibet poker. Unibet nie dosyć, że zostaje w Polsce, to jeszcze przygotował dla nas nowe promocje. W kwietniu możesz zdobyć punkty bonusowe do sklepu z bonusami lub bilety do turniejów z gwarantowanymi pulami 1000 € i 3000 €. W tym miesiącu za ukończone misje pokerowe w Unibet poker w różnych grach możesz zdobyć punkty bonusowe do wymiany na nagrody pieniężne. Ponadto do wygrania są także bilety do atrakcyjnych turniejów. To świetna rozrywka, a także doskonały sposób na poznanie różnych gier dostępnych w Unibet Poker.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.