Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zagraj z nami na Betsson poker!
2017-03-14

Betsson poker stale się rozrazsta. Aby zachęcić Was do przetestowania ich oprogramowania (Microgaming) oraz promocji (naprawdę dobry bonus powitalny - 1000 EURO oraz wiele innych bonusów) zorganizowaliśmy dla Was cykl turniejów freeroll. Co ważne, cykl ten będzie dostepny tylko dla naszych czytelników, a to oznacza, że zagra relatywnie mało osób. W każdym turnieju (freeroll) do puli dorzucimy aż 50 EURO za darmo. Zapraszmay do gry już w najbliższa sobotę, o godzinei 20:00!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Betsson i otrzymaj do €1000 bonusu!