Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Prywatna liga w Sekabet poker w marcu 2017
2017-03-06

Bardzo miło nam ogłosić, że w marcu 2017 roku po raz kolejny rozegramy prywatną ligę na Sekabet poker. Będzie się ona składać z czterech freerolli. Każdy będzie miał pulę 50 EUR za darmo. Zagrać będzie mógł każdy z Was, a więc już teraz zarezerwujcie sobie czas w marcowe wtorki i czwartki. Na pierwszy turniej zapraszamy 14 marca o godzinie 20:00! Nie masz konta w Sekabet? Nic się nei martw, aby zagrać wystarczy założyć nowe konto w Sekabet poker z linka w rozwinięciu tego newsa

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.