Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

bwin - Trenuj z zawodowcami!
2012-01-09

bwinPoker bwin - łącz sport i pasje! Mieliście kiedyś okazje widzieć na żywo piłkarzy tego wielkiego klubu? Teraz jest ku temu bardzo dobra okazja! Dzięki bwin możesz wybrać się do Hiszpanii i stanąć oko w oko z gwiazdami tego klubu, a nawet z nimi trenować! Weź udział w codziennych satelitach freeroll o 19:30 lub wkup się bezpośrednio do turnieju finałowego za 25$ na platformie bwin!

 

 

Co czeka Cię na miejscu?

  • Hotel 4* (ze śniadaniem)
  • Transport na miejscu
  • Wstęp do ośrodka treningowego Valdebebas
  • Spotkanie oraz trening z gwiazdami Realu Madryt
  • Catering w ośrodku Valdebebas
  • Personalizowane akcesoria klubowe
  • Zwiedzanie miasta z przewodnikiem

 

Jak zagrać?

bwin

 

 

 

 

Regulamin oferty:
- Zwycięzca musi mieć ukończone 18 lat.
- Każdy użytkownik musi upewnić się, że podane na jego koncie dane są poprawne. Weryfikacja tych danych może być wymagana.
- Uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich danych osobowych w celach rejestracyjnych, administracyjnych oraz reklamowych.
- Wygrane nie mogą zostać wypłacone w gotówce ani przekazane na rzecz osób trzecich. W treningu udział może wziąć jedynie użytkownik, który zakwalifikował się do turnieju. Obowiązuje zakaz korzystania z kilku kont.
- Czas trwania promocji oraz jej zasady mogą ulec zmianie. Promocja ta może zostać również odwołana. Dochodzenia praw na drodze sądowej jest wykluczone.
- We wszystkich pozostałych aspektach obowiązują Ogólne warunki handlowe bwin.
- Czas trwania promocji: do 24.01.2012.
- Strona promocji https://poker.bwin.com/pl/public.aspx?aid=45141