Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

200 EUR w lidze na Unibet poker
2017-03-05

Zapraszamy do udziału w naszej nowej lidze na Unibet poker. W marcu na Unibet poker rozegramy cztery turnieje z łączną pulą dodaną w wysokości 200 EUR. Zagramy co środę o godzinie 20:00, a turnieje będą zabezpieczone hasłem. Pierwszy turniej odbędzie się już w dzień kobiet, 8 marca 2017 roku. Koniecznie odwiedźcie wtedy nasz portal aby otrzymać hasło. Zagrać będzie mógł każdy z Was. Dodatkowo możecie powalczyć w klasyfikacji generalnej o specjalny puchar z naszym logo i Waszym grawerowanym nickiem pokerowym!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.