Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Nagrody dla nowych w Betclic poker!
2017-02-26

Jeśli myślisz o rozpoczęciu gry w pokera, zrób to w Betclic. Nigdzie indziej nie znajdziesz lepszego programu powitalnegoZarejestruj się w Betclic, dokonaj pierwszej wpłaty na konto i odbierz: 10€ na grę przy stołach gotówkowych; 200% bonus od pierwszego depozytu(przy wpłacie do 1000 €); 1 token do cotygodniowego freerolla z pulą 2000€ oraz 20 punktów lojalnościowych które możesz wymienić na bonusy lub tokeny do turniejów lojalnościowych. Takei rzeczy tylko w Betclic.

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w Betclic? Kliknij tutaj aby zapewnić sobie prawo do bonusu w wysokości  aż 200% od depozytu!