Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Poker Fever już za miesiąc!
2017-02-15

Turnieje na żywo serii Poker Fever to najnowszy projekt Marcina Jabłońskiego, który wcześniej wypromował i zorganizował Hey Series of Poker oraz Redbet LIVE. Już w marcu, już za miesiąc odbędzie się pierwszy festiwal nowego cyklu, a areną zmagań będzie doskonale znane polskim graczom kasyno Go4Games w Ołomuńcu. Data imprezy to 10-21 marca. Main Event odbędzie się w dniach 16-21 marca. Wpisowe do niego wyniesie 4.800 czeskich koron!

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.