Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

50$ freeroll w Sekabet poker!
2017-02-04

Przypominamy, że od lutego 2017 roku gramy ligę u naszego nowego partnera, a więc zapraszamy do zakładania konta w Sekabet poker. Pierwszy turniej odbędzie się już w najbliższy wtorek, 7 lutego. Będzie to freeroll z pulą dodaną w wysokości 50$! Zagrać w tym turnieju może każdy z Was - wystarczy założyć nowe konto w Sekabet poker z linka w rozwinięciu tego newsa. Co ważne turniej ten będzie prywatny, a więc zagra w nim zaledwie 30 osób!

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.