Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Podejmij 10 wyzwań w 10 dni w Betsson poker
2017-01-30

Betsson poker przedstawia wyzwania! Podejmij 10-dniowe wyzwanie i zostań prawdziwym mistrzem. Pokaż swoje umiejętności na stołach pokerowych, spełniając zadania z listy. Zarejetruj konto w Betsson, pobierz darmowego klienta pokerowego i zarejestruj alias pokerowy. Wszystkie zadania są wyświetlone w sekcji "Moje Konto". Możesz wykonać zadania w dowolnej kolejności. Nagrodę odpowiadającą określonemu zadaniu otrzymasz natychmiast po jego wykonaniu. Pamiętaj, że zegar zacznie tykać od momentu rejestracji aliasu pokerowego. Ile zadań jesteś w stanie wykonać? 

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Betsson i otrzymaj do €1000 bonusu!