Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Betsson - Styczniowy Power Race 126 000$
2012-01-05

pokertexasholdem.plPowraca rake race na Betsson Poker! Styczeń rozpoczyna się dla naszych pokerzystów wręcz wybornie, a to za sprawą nowej edycji wyścigu Power Race w dwóch odsłonach! W obu tych seriach do wygrania czeka 120.000$ podzielone na 100 miejsc. Dodatkowo TOP15 obu klasyfikacji otrzyma tickety do turnieju GSOP Live Freeroll, gdzie nagrodą główną będzie sponsorowany przez Betsson  pakiet na GSOP Live Dominikana wart 6000$!

 

 

Więcej informacji o wyścigu

Pierwsza seria trwająca 13 dni zostanie zakończona 15 stycznia o godzinie 23:59, a druga trwać będzie od 17 do 30 stycznia do 23:59. Podczas każdej serii, pomiędzy 100 graczy rozdzielone zostanie 60,000$ i tickety do turnieju GSOP Live Freeroll dla 15 pierwszych miejsc.

Punkty możesz zdobywać zarówno poprzez grę stołów Sit'n Go i turniejów MTT. Tabela rankingowa dostępna na stronie Betsson będzie aktualizowana codziennie po godzinie 18. Możesz sprawdzać tam swoją aktualną pozycję a także pozycję swoich przeciwników.

 

Podział nagród

betsson

 

 

 

Regulamin wyścigu:
1. Wyścig 1: Tylko Punkty zebrane od 00:01 czasu GMT, 2 stycznia do 23:59 czasu GMT, 15 stycznia, będą liczyć się do tabeli rankingowej.
2. Wyścig 2: Tylko Punkty zebrane od 00:01 czasu GMT, 17 stycznia do 23:59 czasu GMT, 30 stycznia, będą liczyć się do tabeli rankingowej.
3. Aktualny czas GMT możesz sprawdzić tutaj: http://wwp.greenwichmeantime.com/info/current-time/
4. Zbierasz punkty grając na prawdziwą gotówkę w grach pieniężnych, turniejach sit ‘n’ go i turniejach na wiele stołów. Aby zobaczyć szczegóły jak kalkulowane są punkty w wyścigu skontaktuj się z support@betsson.com.
5. Tabela rankingowa będzie odświeżana jeden raz dziennie, nie później niż godzina 18:00 i będzie wyświetlać listę 200 graczy.
6. Aby otrzymać wygraną, gracze, którzy zdobyli nagrodę muszą wysłać maila na race@betsson.com w ciągu 5 dni od daty zakończenia wyścigu. Po tym okresie, wszystkie nagrody, o które się nie upomniano zostaną utracone. Wszelkie nagrody zostaną wypłacone w ciągu 48 godzin od otrzymania maila.
7. Gracz może wygrać tylko jedną wejściówkę do Freerolla. Aby wziąć udział w turnieju, gracz jest odpowiedzialny za ręczne zarejestrowanie się na Freerolla, używając ticketu wygranego w wymaganym czasie. Jeżeli gracz zakończy oba wyścigi w Top 15 to otrzyma jedną wejściówkę. Ticket na Freerolla nie może być zamieniony na gotówkę lub wejściówkę na inny turniej.
8. Pakiet jest wart 6.000 dolarów. Wszelkie informacje dotyczące pakietu znajdziesz tutaj: http://www.gsoplive.com/events/puntacana/
9. Pakiet GSOP nie może być oddany innemu graczowi, zamieniony na pieniądze lub wejściówkę na inną imprezę. Jeżeli nie chcesz wygrać pakietu, lub nie będziesz mógł jechać na imprezę, to nie graj we freerolla, ponieważ Twoja potencjalna nagroda będzie utracona.
10. Twoje konto w Betssonie jest indywidualne i powinno być używane tylko przez Ciebie. Jeśli pozwolisz komuś innemu używać swojego konta to możesz być zdyskwalifikowany z tej promocji.
11. Żadne konto Betssona nie może być użyte w tej promocji przez więcej niż 17 godzin dziennie. Żadne konto nie może być użyte za pomocą więcej niż 2 adresów IP bądź więcej niż 2 urządzeń.
12. Betsson zastrzega sobie prawo do zakończenia lub zmodyfikowania tej promocji bez wcześniejszego powiadomienia.
13. W tej promocji obowiązują standardowe zasady i warunki Betssona.
14. Wszystkie nagrody mogą być połączone z nagrodami przy zapisywaniu się, wpłacie i miesięcznym cash-backu.
15. Żadne konto nie może w okresie trwania jednego wyścigu zagrać więcej niż w 50 turniejach ‘coinflip’ sit ‘n’ go. Jakiekolwiek konto, które przekroczy ten limit będzie automatycznie zdyskwalifikowane z wyścigu, a jakakolwiek potencjalna nagroda skonfiskowana przez Pokera Betsson.
16. W przypadku niezgodności angielskiej i polskiej wersji tych zasad, wersją obowiązującą jest angielska.