Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Styczniowa Misja w Unibet poker!
2017-01-22

Unibet poker przypomina, że dobiega końca promocja styczniowa misja. W tym miesiącu pokrzyści na Unibet poker wypełniając kolejne misje mogli wygrać: punkty bonusowe, bilety do: €2 satelit UO, €4 SNG, €5 satelit do Sunday Entitled oraz €2 satelit do Saturday Stack. Ciągle można tego dokonać, bo został ponad tydzień gry w styczniu. Szczegółowy opis promocji znajdziecie jak zwykle na stronie Unbiet poker. Powodzenia w odbieraniu prezentów od Unbiet!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.