Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Masz konto w Betsson Poker?
2017-01-15

Betsson poker chciałby powitać Cię w wielkim stylu w Pokerze Microgaming. Na dobry początek, wybierz jeden z Bonusów Powitalnych, które mogą przynieść Ci do €1.000! Do wyboru w Betsson masz bonus 100 EUR, 300 EUR oraz nawet 1000 EUR! Możesz otrzymać tylko jeden z oferowanych Bonusów Powitalnych. Sprawdź postęp swojego bonusu pokerowego bezpośrednio w kliencie pokera w Moje Konto i zwolnij swój bonus w różnych blokach. Bądź ciągle nagradzany w Betsson poker!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Betsson i otrzymaj do €1000 bonusu!