Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Siedem sieci pokerowych!
2017-01-14

Zapraszamy do zakładania konta w Sekabet poker. To nasz nowy partner, który zorganizuje nam w styczniu ligę freerolli na kwotę 150 EURO! Sekabet poker nei ma jednego softu, oferuje on aż siedem sieci pokerowych. Grając w Sekabet poker możecie grać na: WPN poker, GG poker, RA poker, Klas poker, Poker DOM, Hive pokr oraz Dollaro poker! Ale to nei koniec, każda z tych sieci ma swoje specjalne akcje i bonusy, z ktorych możecie korzystać mając konto na Sekabet!

Nie masz konta w Sekabet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.