Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Co tydzień darmowe nagrody dodatkowe w Unibet poker
2017-01-03

Unibet poker rozpcozyna rok 2017 z rozmachem. Od dzisiaj co tydzień będą rozdawane darmowe nagrody dodatkowe! W styczniu co tydzień do zgarnięcia będą dodatkowe nagrody (bilety cashowe i turniejowe o wartości od €2 do €25). Będą one przyznawane za obejrzenie danej liczby flopów każdego tygodnia. Szczegółowy opis promocji znajdziecie na stronie Unbiet poker. Powodzenia w odbieraniu darmowej gotówki na Unbiet!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.