Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

PokerKings Series of Poker już dziś!
2016-12-11

Z powodu przenosi softu Redbet zostały jeszcze aż trzy turnieje w 2016 roku o mistrzowską bransoletkę PokerKings Series of Poker! Dziewięć gier już za nami. Kto dzisiaj wygra? Kto zbliży się do pucharów w końcowej klasyfikacji? Z powodu przenosin na inny soft, tym razem zapraszamy Was na PokerStars! O godzinie 21:00 najlepsi gracze naszego portalu zmierzą się w kolejnych zmaganiach o mistrzowską bransoletkę! Tym razem kolejny event z cyklu PokerKings Series of Poker będzie miał formułę No Limit Holdem six max. Wejdź do gry - i Ty możesz wygrać! 

Jeśli nie masz jeszcze konta w PokerStars, to rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w mini freerollach aż o $600. Co miesiąc!

 


Nasz link tekstowy, zapisz się i odbierz bonus 100% aż do 600$