Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Święta z Betsson Poker
2016-12-09

Kometek, Złośnik, Fircyk i Rudolf! Betsson poker ma tylko cztery Turnieje Reniferów, jednak to wystarczająca liczba, aby zakwalifikować się do wspaniałych nagród takich jak iPhone 7 i darmowej kasy co miesiąc w 2017. Wypełnij osiągnięcia, aby wygrać natychmiastowe nagrody i wejściówki do tych turniejów podczas Świąt przy stołach z Betsson. Jednak czym byłyby Święta bez głównego turnieju €10,000 Santa Bankroll? Nie mamy pojęcia! Dlatego trzeba zagrać!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Betsson i otrzymaj do €1000 bonusu!