Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

$1,000,000 freeroll w FullTilt poker!
2016-11-24

Zbliża się ostatni freeroll z pulą aż jednego miliona dolarów. Ponownie odbędzie się on na Fulltilt Poker - juz w dniu 1 grudnia. $1 000 000 Poker Freeroll 2016 – to jeden z największych turniejów organizowanych online. I co ważne - każdy z Was może wziąć w nim udział za darmo! Ten turniej będzie ukryty za drzwiami pierwszego dnia kalendarza świątecznego. Do wygrania będzie aż $1,000,000 w gotówce, w tym $10,000 dla zwycięzcy!

 

Tylko rejestracja z tego linku pozwoli Ci na grę w naszych turniejach!