Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Listopadowa Misja w Unibet poker
2016-11-14

Listopadowa Misja wraca na Unibet w listopadzie i jest prostsza niz kiedykolwiek. W tym miesiącu wypełniając kolejne misje gracze będą mogli wygrać: bilety do SNG o wartośći €1, €2 i €4 oraz bilet za €5 do Sunday Entitled Qualifier. Aby zdobyć wszystkie nagrody wystarczy wykonać pięć prostych kroków. Co ważne aby wykonać je wszystkie wystarczy poświęcić godzinę dziennie przez zaledwie... trzy dni. Powodzenia w odbieraniu darmowej gotówki na Unbiet poker!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.