Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Zagraj All-in w Sit & Go innym niż wszystkie
2016-11-13

W pokerze emocji dodaje niepewność. Przyłącz się do pokerowych rekinów i poluj na Fish Party jackpot w Betsson poker. Zanurkuj i skorzystaj z możliwości wielkich wygranych i uwiecznienia Twojego imienia na ścianie sławy Fish Party. Nie przegap tej wyjątkowej mieszanki pokera i progresywnego slotu. Weź udział w turnieju no limit hold'em z trzema miejscami i zakręć w slocie Fish Party przed każdą grą Sit & Go, aby sprawdzić o jakie nagrody będziesz grać. Jackpot wzrasta z każdą rozegraną grą, aż do ujawnienia nagrody dla szczęśliwego zwycięzcy, którym możesz być Ty, więc zacznij imprezę.

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Betsson i otrzymaj do €1000 bonusu!