Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Listopadowe ligi MTT w Unibet poker
2016-11-04

Zapraszamy do przeczytania szczegółów nowej promocji Unibet poker: Listopadowe ligi MTT. W listopadzie Unibet ma dla swoich graczy trzy specjalneligi MTT z łączną pulą nagród €15.000. Jedna z nich przeznaczona jest dla graczy z niskich stawek (€1 - €4), druga dla tych ze średnich (€10), a trzecia dla stawek wysokich (€25). Punkty do klasyfikacji generalnej będzie można zdobyć grając przezcały miesiąc w regularnych turniejach MTT na Unbiet poker.  Dokładne informacje wraz zwymogami znajdziecie na stronie promocji.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.