Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

200% + 10 euro za darmo w bonusie od Betclic!
2016-10-30

Zarejestruj się w Betclic poker, pobierz oprogramowanie pokerowe i skorzystaj z jednej z najlepszych ofert powitlanych na rynku. Betclic umożliwia Ci odebranie nawet 200% bonusu od depozytu, dodatkowego darmowego 10 € oraz 1 tokena do cotygodniowego freerolla dla wpłacających. Graj i zdobywaj nagrody w ponad 100 turniejach każdego miesiąca i korzystaj z jednych z najbardziej hojnych programów bonusowych. Bonus 200% obowiązuje nawet do 1000 EURO!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w Betclic? Kliknij tutaj aby zapewnić sobie prawo do bonusu w wysokości  aż 200% od depozytu!