Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wygraj w Betsson i zagraj w turnieju €125,000 GTD
2016-10-29

Pokerowy cykl MPNPT 2016 dobiegnie końca w pięknym Maroku. Wiesz, tam gdzie Sam zagrał to jeszcze raz, a Rick pożegnał się słynnymi słowami: "Twoje zdrowie, mała”. Właśnie to Maroko. Zakwalifikuj się do głównego turnieju €125,000 GTD rozgrywanego w dniach 10-13 listopada, a i Ty poznasz smak CasablankiWywalcz swoje miejsce na szczyt biorąc udział w satelitach Betsson lub wykup Pakiet Maroko bezpośrednio za €1,500. Główny turniej odbędzie się w luksusowym, 5 gwiazdkowym Mazagan Beach Resort na wybrzeżu Atlantyku, mniej więcej 90 kilometrów na południe od Casablanki. 

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Betsson i otrzymaj do €1000 bonusu!