Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wygra tylko prawdziwie nieustraszony
2016-10-23

Pokaż swoje sztuczki z czterema kartami własnymi i zgarnij wszystkie cukierki podczas Halloween przy pokerowych stołach Betsson. Betsson organizuje serię turniejów Omaha, wliczając codzienne satelity za €10 o 21:00 CET do głównego turnieju w tym strasznym festiwalu z €5,000 GTDJedynym sposobem na otrzymanie darmowego biletu do codziennej satelity feeder do głównego turnieju jest pokonanie Wyzwania Jasona. Na szczęście przed rozpoczęciem turniejów Fright Fest, możesz zmierzyć się z Freddym lub Myersem i przygotować się do ostatecznej bitwy.

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Betsson i otrzymaj do €1000 bonusu!