Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

888Live main event rusza już dzisiaj!
2016-10-20

Trwa pierwszy w historii 888Live Poker Festival w światowej klasy Aspers Casino w Londynie. Wielcy gracze, wielkie nagrody dla łowców głów i wielki pule nagród - w jednym z największych i najlepszych miast na świecie! Jest to 11 niesamowitych dni gry w pokera non-stop, z całą magią 888Live – tylko dłużej, więcej, lepiej i z ogromną szacowaną pulą nagród w wysokości ponad 500.000$! A już dzisiaj rusza dzień 1A main eventu! 

Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Nie masz konta w 888 poker? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze za darmo:
CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO