Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet przenosi się na Microgaming!
2016-10-06

Stało się. Od 1 października Redbet oficjalnie żegna się z Ongame i przenosi sdo zupełnie nowego i ulepszonego MicrogamingZmiana pozwoli graczom cieszyć się pokerem na wyższym poziomie, gdyż w porównaniu z poprzednim systemem nowy klient charakteryzuje się znacznie bardziej atrakcyjną grafiką i przyjemniejszym interfejsem. Warto wykorzystać moment przenosin na otwarcie konta w Redbet poker i uzyskać rewelacyjny bonus startowy!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!