Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Poker770 - 20$ za darmo!
2012-01-02

poker770Noworoczna promocja Poker770! 2011 rok minął bardzo szybko i wszystko już za nami. Po okresie spędzonym w rodzinnym gronie czas wrócić do ukochanej gry w pokera texas holdem! Na sam początek, można by powiedzieć rozgrzewkę, przedstawiam wam świetną promocję największego debiutanta poprzedniego roku - bonus instant 20$ niemal że za darmo od Poker770!

 

Jak odebrać bonus?

Spiesz się - promocja jest aktywna jedynie do 2 stycznia 2012r!  Jedyne co musisz zrobić to dokonać minimalnego depozytu w Poker770, a następnie przesłać email na adres promotions@poker770.co.uk podając w temacie "Cash Machine". Po max 24godzinach otrzymasz swój bonus w wysokości 20$.


Więcej informacji pod tym adresem

 

 

 

Zarejestruj się teraz. Pamiętaj, że gwarancją udziału w turniejach dla naszego portalu jest posiadanie konta zarejestrowanego z naszych bannerów.

poker770