Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Unibet poker - aplikacja mobilna!
2016-09-29

Graj w swoje ulubione gry gdziekolwiek jesteś z aplikacją mobilną Unibet poker na iPada i tablet z Androidem. Ciesz się akcją w zasięgu ręki z mobilnym Pokerem Unibet. Korzystaj z tych wspaniałych, innowacyjnych funkcji mieszczących się w Twoich dłoniach: 1. Zmieniaj tożsamość do 3 razy dziennie. 2. Wybieraj z ponad 100 awatarów z nowoczesną grafiką. 3. Pokaż swoje umiejętności, zdobądź ponad 40 różnych osiągnięć. 4. Wybierz preferowany rodzaj gry i stawkę w zupełnie nowym Szybkim usadzaniu.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.