Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Badbeat jackpot w LS bet poker!
2016-09-22

Jeżeli graliście kiedyś w zagranicznych kasynach na żywo w pokera, to pewnie tęsknicie za badbeat jackpotem! Teraz nie musicie dłuzej tęsknić, bo gracze, którzy wybierają grę na LSbet, mogą mieć powód opowiadania z radością o swoich badbeatach! Kiedy gracze LSbet poker grają na specjalnych stołach, mają szansę na wygranie ogromnego jackpota badbeatu. Jackpot jest wypłacany za każdym razem kiedy gracz ma karetę siódemek lub wyżej i przegrywa partię wykorzystując obie ze swoich kart w rozdaniu.

Jeśli nie masz jeszcze konta w LS bet? Rejestracja z poniższego banera, oprócz powyższych promocji, uprawnia Cię do wzięcia udziału w naszych freerollach.

 

CI KTÓRZY NIE WIDZĄ BANERA MOGĄ REJESTROWAĆ SIĘ Z TEGO LINKU TEKSTOWEGO