Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Najpierw Redbet, potem EPT!
2016-09-14

Zapraszamy niedługo na słoneczną Maltę do udziału w festiwalu pokerowym. Najpierw odbędzie się uwielbiany przez Polaków Redbet LIVE, a tuż po zakończeniu festiwalu Redbet LIVE, na Malcie rusza kolejny przystanek EPT. Podczas EPT Malta zostaną rozegrane dwa bardzo ciekawe turnieje dla graczy średnich stawek: Main Event IPT (1,100€) oraz PokerStars Cup (330€). Oba turnieje startują 19 października, a pełny harmonogram znajdziecie na stronie festiwalu.

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!