Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wyścig flopów na wysokich stawkach w Unibet poker
2016-08-31

Wyścig flopów na wysokich stawkach w Unibet poker to nowa promocja Unibetu, w której pula nagród we wrześniu wynosi aż €20.000. Zasady są bardzo proste – im więcej flopów obejrzymy tym więcej punktów do klasyfikacji generalnej otrzymamy. Wyścig rozegra się na stawkach PL200, NL400 i PL400. Punkty za obejrzane flopy będą przyznawane w oparciu o stawki. Dokładne informacje wraz z tabelą nagród znajdziecie na stronie promocji Unbiet!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.