Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet LIVE Malta Poker Festival
2016-08-26

Śledzisz relacje z Barcelony i marzysz, by któregoś dnia dołączyć do cyklu EPT? Marzenia są bliżej niż myślisz i kosztują znacznie mniej! Kolejny przystanek EPT to Malta, festiwal zazębia się z Redbet LIVE. Pakiet na Rebdet możesz wygrać online za grosze. Może więc to idealna okazja, by upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu? Redbet LIVE Malta potwa od 10 do 18 października. Tak, na Malcie wtedy, tak samo zresztą jak przez resztę roku, jest wakacyjna pogoda! Z kolei festiwal EPT rozpocznie się 18 i potrwa do 29 października. Trudno o lepszy termin

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!