Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Wygraj wycieczkę do Brazylii grając w Unibet Poker
2016-08-16

Przypominamy, że zostały tylko tydzień bardzo ciekawej promocji Unibet poker. Od 5 do 21 sierpnia trwaspecjalna seria turniejów, której zwycięzca pojedzie do Brazylii, a kolejne cztery miejsca wygrają super wycieczki w Europie! Seria będzie składać się z 65 turniejów z wpisowym wysokości  €0, €2, €4 i €10. Tylko 25 najlepszych rezultatów gracza będzie liczyć się w rankingu. Nagrodzonych zostanie 100 najwyższych pozycji. 

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.