Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Letnia szkoła przetrwania w Unibet poker
2016-07-27

Letnia szkoła przetrwania – jest to promocja, która odbywa się na Unibet poker w miesiącach wakacyjnych.  W lipcu i sierpniu do dyspozycji graczy Unibet będzie promocja, w której w sumie Unibet rozda aż €100.000! Będzie się ona składać z 8 oddzielnych, tygodniowych rankingów. Punkty do klasyfikacji będzie można zdobyć wypełniając kolejne misje. Więcej informacji znajdziecie na stronie Unibet poker!

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.