Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Milion złotych do wzięcia w Ołomuńcu!
2016-07-17

Do rozpoczęcia wielkiego festiwalu pokerowego w Ołomuńcu został już niecały tydzień. Main Event rozpocznie się wprawdzie dopiero w czwartek 28 lipca, ale już wcześniej do zgarnięcia będą wielkie pieniądze. W sumie pule gwarantowane w czasie Olomuc Poker Festival to ponad 5,800,000 koron, czyli około miliona złotych! A jest jeszcze mnóstwo turniejów bocznych, bez pul gwarantowanych, w których też będą do wygrania setki tysięcy koron! Zagraj z Redbet!

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!