Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Redbet LIVE Olomouc Poker Festival - odbierz swój ticket!
2016-07-08

heypokerRedbet LIVE zaprasza cię na Olomouc Poker Festival (22 lipiec - 1 sierpień) czyli największy festiwal pokerowy w tej części Europy od czasu Pardubic. Satellity online do tego wspaniałego wydarzenia rozkręciły się na dobre, codziennie Heypoker  gwarantuje łącznie 3 wejściówki do main eventu o wartości 4800 CZK każda. Włącz się do gry już dzisiaj, dokonaj depozytu w wysokości min. €50 wpisując przy tym kod OLOMOUC50 i odbierz ticket do finału online o wartości €16.
 
 

Tutaj znajdziesz szczegóły promocji na Heypoker oraz Redbet Poker!