Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

50 euro freeroll na winmasters!
2016-06-30

Dzisiaj wydarzeniem dnia jest mecz Polski z Portugalią, ale jeżeli oglądacie go w domu warto zarejestrować się do naszego darmowego turnieju freeroll na winmasters poker. Kiedy? Godzina 20:00, więc może wygracie do meczu. Hasło to "czwarty". Przypominamy, że warto z nami grać, bo co miesiąc najlepsi otrzymują od nas pamiątkowe puchary ze swoim aliasem pokerowym!

 

 

Szczegóły naszej ligi tutaj!

Nie masz konta w winmasters? Kliknij poniżej, a zagrasz w naszej lidze 200 euro freerolli za darmo:

NIE WIDZISZ BANERA? ZAREJESTRUJ SIĘZ TEGO LINKU!