Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

4 miliony koron gwarantowane w Redbet LIVE!
2016-06-29

Po decyzji Brytyjczyków o wyjściu z Unii Europejskiej sporo się dzieje na rynku walutowym. Kursy korony czeskiej w stosunku do złotówki jednak są dość stabilne. Korona kosztuje około 16 groszy, czyli 4 miliony koron gwarantowane w Main Evencie Redbet LIVE to około 650 tysięcy złotych. Zwycięzca powinien zgarnąć około miliona koron, czyli 160 tysięcy złotych! W puli Moravia Cup gwarantowane będzie około ćwierć miliona złotych. 

  Życzymy powodzenia i do zobaczenia przy stole!

Załóż konto w Redbet i zagraj z nami!