Witaj na Rakeback Kings.pl


Jeśli poszukujesz strony która zwiększy twój przychód z gry w pokera to lepiej trafić nie mogłeś. Nasz cel jest prosty, zwrócić każdemu naszemu gościowi jak najwięcej rake który pobrał mu poker room. Czy to w postaci zaproszeń na prywatne turnieje, czy też w postaci wyścigów rake, czy też w końcu jako typowy rakeback w postaci gotówki. Często zwracamy ponad 100%!

Naszą siłą jest siła grupy. Wraz w forum Poker Kings.pl posiadamy ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników - dzięki temu mogliśmy z poker roomami jak Bwin, Party Poker czy PokerStars wynegocjować eklskluzywne oferty. Sprawdź je teraz i przekonaj się sam, że nikt nie zdoła ich pobić!

Turnieje pokerowe na EURO 2016 w Unibet poker
2016-06-14

Trwa piłkarskie wydarzenie roku - Mistrzostwa Europy 2016 we Francji, Z tej okazji Unibet proponuje turnieje pokerowe na EURO 2016! Każdego dnia meczowego podczas Euro 2016, w oprogramowaniu pokerowymv Unibet poker rozgrywane będą dwa specjalne freerolle. Pula nagródw każdym z nich wyniesie €500, a udział będą mogły wziąć te osoby, które danego dnia postawią zakład bukmacherski za co najmniej 25 PLN. Pełna informacja o promocji dostępna jest na stronie Unibet.

Nie masz konta w Unibet poker? Zarejestruj się KLIKAJĄC TUTAJ, a będziesz mógł bezpłatnie grać we wszystkich naszych ligach.